Czego szukasz?

Zakażenia intymne
Wróć
Wróć
test text

Znajdź laboratorium

Rozmowy o seksie na Pol’and’Rock Festival 2019

Utworzone przez Sandra Góral
Seksoon na Poland Rock 2019 Czytanie zajmuje ok. 1 min
Czytanie zajmuje ok. 1 min
Spis treści:

W dniach 1–2 sierpnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Najpiękniejszym Festiwalu Świata – Pol’and’Rock Festival 2019 (wcześniej znany jako Woodstock). Nasze stanowisko znajdowało się na wzgórzu ASP (Akademii Sztuk Przepięknych) w namiocie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, gdzie mogliśmy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zakażeń intymnych i nie tylko.

Mimo że podczas festiwalu były to dopiero początki naszej działalności, znalazło się wiele osób zaciekawionych tematem chorób wenerycznych i ich diagnostyki. Nasi goście wykazali się dużą wnikliwością. Często byli zdumieni, jak powszechne są zakażenia intymne w naszym kraju i na całym świecie. Pomimo dość dużej wiedzy na temat samych chorób i ich dróg przenoszenia dane liczbowe okazały się dla większości wstrząsające!

W trakcie rozmów panowała przemiła atmosfera, wykonywaliśmy wspólne zdjęcia i nagrywaliśmy wypowiedzi. 

Ogromnie cieszy nas fakt, że tak wiele osób chętnie i bez zbędnego wstydu rozmawia o życiu seksualnym. Uczestnicy festiwalu bez ogródek zadawali pytania, dzielili się własnymi doświadczeniami i wiedzą oraz słuchali o naszej działalności.